Zařizujete koupelnu?
Poradí vám odborníci z Prostějova

Zařizujete koupelnu? Poradí vám odborníci z Prostějova

 Zařídit koupelnu tak, aby na 100 % odpovídala vašim představám, není nic jednoduchého. Ačkoliv se vám koupelna může na první pohled líbit, tak po pár dnech používání zjistíte, že jste na spoustu detailů zapomněli. Proto není nic snazšího než se obrátit na specialisty Fe-MAT, kteří se zaměřují na realizaci a vybavení koupelen ve městech Prostějov, Olomouc, Přerov a v jejich okolí.

Koupelna na míru z koupelnového studia

Při zařizování nové koupelny, se vyplatí inspirovat na internetu a také přímo navštívit koupelnová studia, kde mají jednotlivé zřizovací předměty i obklady vystavené a vy si tak můžete udělat lepší představu o tom, jaké se vám líbí koupelny. Prostějov, Olomouc či Přerov - to jsou lokality, v nichž působí firma Fe-MAT, která nabízí široké poradenství v oblasti koupelen, jejich vybavení a instalací. Doporučí vám nejvhodnější řešení do vaší koupelny.

Preferujete vanu či sprchový kout? Líbí se vám tmavé, světlé nebo pestrobarevné obklady? Chcete poradit s výběrem toalety nebo umyvadla? Specialisté z koupelnového studia připraví návrh koupelny na míru vašim požadavkům a vy si tak díky vizualizaci uděláte lepší představu o tom, jak se vám bude nová koupelna líbit a používat. Tento návrh zde navíc obdržíte zcela zdarma.

Vyberte si obklady a zřizovací předměty dle svých preferencí

Jestliže se rozhodnete využít služeb tohoto koupelnového studia, zajistí pro vás také ověřené a kvalitní řemeslníky, takže si koupelnu rozhodně nebudete muset dělat sami. Přímo v koupelnovém studiu na vás čeká více než 20 000 položek a 1 000 m2 plochy. Zde si proto jistě vyberete nadčasovou koupelnu do bytu, rodinného domku nebo třeba na chalupu, která vám bude po dlouhé roky dělat radost.

V koupelnovém studiu Fe-MAT se dále specializují na instalace vody, topení a plynu. Nabízí tedy komplexní služby a odborné poradenství pro všechny tyto oblasti.

 

Položky označené * jsou povinné.

 
Nahoru